TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2014-11-23 14:34:40

Rhoddgar

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 4
Punktów :   

Podręcznik retoryki

Witam,
Autorzy moda niestety nie naprawili buga polegającego na tym, że jeśli Fernanda wsadzi się do więzienia wcześniej niż zaczyna robić questy Gallahada (wersja 2.1), niemożliwe jest dołączenie do niego bez kodów albo załadowania wcześniejszego sejwa. W moim przypadku oznaczałoby to granie ponownie jakieś 7 godzin, więc została pierwsza opcja. Tyle tylko, że jeśli nie zacznie się questa od Fernando, podręcznik retoryki nie pojawia się w domu Fernanda (pojawia się dopiero po rozpoczęciu questa). O ile byłem w stanie znaleźć kod do marvina na list polecający Fernanda i wszystko działało dobrze, o tyle kodu na podręcznik retoryki nie mogę nigdzie znaleźć. Teraz jestem już w czwartym rozdziale, 30 lvl a retoryki jak nie było tak nie ma (i przez buga gry nie mogę jej mieć). Stąd pojawia się moje pytanie - zna ktoś kod na podręcznik retoryki Gallahada? (Albo miejsce gdzie takowy można kupić, ale przeszukałem już chyba wszystko).
Dzięki na pomoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.fpus.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.polacypisces.pun.pl