TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-11-29 01:25:22

eizo95

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Tragedia ...

Witam mam takie pytanie.. już kurwa nie wytrzymuje .. gram na poziomie bardzo łatwym, wersja Rebalance V2.1

Mianowicie zaczyna mnie to już irytować mam 178 siły, 65 % 2 rękę , miecz jakoś 150 dmg 900 hp sredni pancerz najemnika x5 jestem po jarkendarze właśnie wbiłem do GD .. okazuje się, że na tym poziomie nie mogę ubić nawet 1 zombiaka /szkieleta bo on ma mnie na 2 hity a ja go nawet nie zadrapie ... wtf? to chyba nie jest normalne .. przykładowo obok farmy onara w tej krypcie Inubisa jest 3 strażników (szkielety) on ma mnie na 2/3 hity z tego co pamiętam a ja .. szkoda gadać nawet 1/100 mu nie zabieram co to ma być? jak mam przykładowo zrobić misje z eliksirem eligora skoro przy wejściu do kopalni jak i wewnątrz jest w chuj zombiaków oraz szkieletów ? ..

Macie jakieś porady bo jest to już irytujące ... Myślałem już nawet żeby zagrać magiem ognia bo ma ten kostur co zadaje dodatkowo dmg magiczny od ognia ale bez przesady żebym na BARDZO ŁATWYM miał takie problemy? specjalnie wybrałem ten poziom bo gram pierwszy raz w returninga ..

Offline

 

#2 2015-11-29 10:01:18

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Tragedia ...

A tutaj jest świeższy temat.

Witamy w świecie Returninga xD. Dobrze myślałeś, przyjacielu aby zagrać magiem ognia. Ja kasowałem większość  równo . Tylko nie wykminiłem grając magiem jeszcze sposobu na orków. Bo oni mnie karali konkretnie xD.

Sądzę też, że w Twoim przypadku mod mógł się troszkę zbugować.

Aaa, przypomniałem sobie!

Przecież chyba ten mag miejski - Gallahad, bo zrobieniu u niego wszystkich questów można (grając magiem) albo i wojownikiem nie wiem wziąć nauczyć się stworzenia runy zniszczenie ożywieńca! To pomaga bardzo, zwłaszcza na te demoniczne szkielety skurczysyńskie xD. Mniemam, że go nie zrobiłeś, skoro nie wiesz.

Tutaj podsyłam mój poradnik maga:

http://thereturning.pun.pl/viewtopic.php?id=162


tc




Skusiłeś mnie, chyba sobie zagram


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#3 2015-11-29 11:28:07

eizo95

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Tragedia ...

Wybrałem u niego jako nagrodę eliksir siły ponieważ grałem najemnikiem pod siłę ...



PRZECZYTAJ PW

Ostatnio edytowany przez eizo95 (2015-11-29 11:38:08)

Offline

 

#4 2016-01-05 10:48:40

Naruto Uzumaki

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-01-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Tragedia ...

Ten mod jest przejebany, już się boję. Ja nawet jeszcze 200 hp nie mam a ty mi tu z 900 wyjeżdzasz


http://www.ufast.eu/pics/617664naruto1.png

Offline

 

#5 2016-01-05 13:02:53

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Tragedia ...

Na patchu 1.3.2 ożywieńcy są niemal nie do zayebania . W 1.3.2 zniszczenie ożywieńca osłabili strasznie bo nie zadaje już 9999 obrażeń, tylko 1600 .. więc na szkieleta wojownika potrzeba dwóch zaklęć . Jest to dobre pod względem nekromanty, bo taki przyzwany szkielet wojownik z palcem w dupie poskłada trolla w jarkendarze

Offline

 

#6 2016-02-27 16:10:42

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Tragedia ...

no to z jednej strony dobrze bo w v2 1.3.1 to szkielety wrogie koksy w spód, a te przywoływane przez nekrusia to głupi szkielet goblin mógł rozwalić, a całą armię ciemności 1 szkielet wojownik, to już było przegięcie jak na 25lp...


EIZO:

Nie wiem jaką gildią grasz. Jeżeli strażnikiem świątynnym - to runa głos strażnika powinna załatwić problem.

Jeśli jednak nie ma szans na runę zniszczenia ożywieńca  ani nie jesteś z SS (O_o) to jedynym sposobem który mi przychodzi do głowy jest dorwanie się do nordmarskich mieczy. 1h posiada... pan cienia w krypcie obok farmy onara, 2h... w wieży kerola. Więc i tu i tu trochę nieumarłych jest. Generalnie ja zawsze się jednak uczyłem run tego maga z khorinis, może nie tyle pod runę zniszczenia ożywieńca ile pod 3 krąg magii i możliwość użycia ,,przywołania kamiennego strażnika" bo o dziwo bardzo pomocna runa w dziwnych kolacjach i potrafiła odwrócić uwagę szkieletów choć na jakiś czas. a i przywołanie z 10 ztuk zawsze tam pomogło ubić z 1 szkieleta...

U mnie to po prostu wyglądało tak: krypta onara, przywołanie 10 strażników, otwarcie kufra, spam altem i spacja (nie tracisz czasu na zamykanie kufra tylko od razu możesz jakiś cios zablokować)
po zablokowaniu pierwszego ciosu (zawsze przynajmniej raz szkielet najbliżej stojący zaatakuje zanim strażniki się nimi zajmą) odpalałem mass freeza a potem x2 zwój deszcz ognia i poskładane. zapis i w kolejnej niszy to samo. W 3 sytuacja zmieniała się o tyle że zamiast 2x deszcz ognia/grom - po mass freezie aktywowałem zniszczenie ożywieńca, celowałem w cokolwiek i przesuwałem się tak aby pan cienai był na drodze strzału i spam zwojami zniszczenia (bo tańsze w manie a liczył się czas. Jak pan cienia by się odmroził to kaplica) aż spadł. Szybkie wzięcie miecza i jego dóbr i wyjazd z klokacji nie patrząc się na szkielety.
Ty zamiast kamiennych strażników mógłbyś użyć szkieletów goblinów itp w ilości co najmniej 10 na każdą niszę (aby dało ci czas na rzucenie freeza)
Poza tym potrzebne co najmniej 4 freezy (2 na ostatnią niszę bo 1 na szkielety w niszy, a drugi na pana cienia który jest trochę dalej i 1 mass freez go nie łapie), 4 deszcze ognia.

2H nordmarski jest w wieży kerola.
Aby się tam dostać polecam:
1) przemiana w zombie lub
2) miksturka prędkości/pierścień dzika + masa farta lub
2) mas freezy + prędkość (szczególnie przy schodach gdzie 2 szkielety stoją freez się sprawdzi)

Z powrotem już z 2h nordmarskim powinieneś dać sobie chyba radę jak pojedynczo będziesz szkielety odciągał i jak znasz mechanikę ich ataków. Bo miecz Ci atak podniesie ale obronę będziesz miał jaką miałeś, tutaj to nic nie można poradzić oprócz ,,szukaj więcej jagódek, rdestów i korzeni leczniczych i rób mikstury życia z tego" + ogarnięty def z jakiejś dobrej zbroi i bonusów (np kruka + set wojownika i pas ochrony - 210 def, powinieneś ustać ze 3 ich strzały bez problemu już na 1000hp)


Z mieczem nordmarskim mającym bonus do ataku nieumarłych już da się z nieumarłymi bić


Zgadzam się że to już takie modzone trochę no ale to mod w końcu i jak nie da się prawilnie -- to trzeba uciekać do szarej strefy i jakoś się wybronić:)


@sheer:

Trolla to ja robię każdego w 1 rozdziale jak spotkam, byle broń by miała min 70 zasięguxD co prawda jest trochę machania mieczem ale kosi się je względnie łatwo, zdecydowanie przyjemniej niż smocze zębacze na ten przykład. 3-4 machania na bok i 2 kroki w tył. i do skutku:)

Ostatnio edytowany przez amigodiamantes (2016-03-03 22:14:25)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszif.pun.pl www.majowie.pun.pl www.rayman.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.simr201019.pun.pl