TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-07-09 21:43:12

HipolTheGreat

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-07-09
Posty: 4
Punktów :   

Czarna lista zadań

Witam wszystkich Gothic'o maniaków! Po nieudanej grze w G1 Edycja Rozszerzona postanowiłem pobrać g2, ale bez modów jakoś nie chce mi sie grać. Zdecydowałem się na Returning ze względu na jego złożoność. Historia z Edycja Rozszerzoną skończyła sie smutno, gdyż nieświadomy takiej możliwości zepsułem gre dokonując złych wyborów lub/i przez Marvina. Teraz nauczony błędami chciał bym ukończyć chociaz G2 lecz przydałby się (nie tylko zapewne mi) poradnik KTÓRE zadania można zepsuć i jak tego uniknąć. Ogólny poradnik dla nowicjuszy zawierający ww solucję + pare porad i tricków również nie był by zły. Czy jest na forum ktoś kto mógł by sensownie zacząć ?


pozdrawiam,
Hipol

Offline

 

#2 2016-08-04 02:28:25

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Czarna lista zadań

opiszę te najważniejsze, które mają znaczący wpływ na rozgrywkę:

1) lepiej przyjąć misje opiekunów, podczas rozmowy z 1 z nich w wieży Xardasa
2) misje na przywrócenie czci Gallahardowi TRZEBA koniecznie zrobić PRZED misją ,,dostawa broni dla bandytów"
3) Jeśli chcesz grać magiem: wątek poboczny ze świątynią śniącego KONIECZNIE PRZED ukończeniem 4 rozdziału, inaczej przepada nam runa z uriziela (wyłuskuje ją z miecza Xardaś), która wg mnie - jest najlepszą runą w grze. Dmg świetny, szybko się rzuca, masowa, nie wymaga aż tak dużo many i tylko 4 krąg
4) lepiej nie ubijać ludzi - tylko tych z misji gildii zabójców i tyle, inaczej mogą być problemy (na farmie lub z Vatrasiem), czasami przez przypadek kogoś wyzerujesz nawet niechcący i gra się psuje (tj pałasz bandyty nie zwala wroga z nóg, tylko zabija na miejscu)

Aby nie używać marvina, po którym niektórzy mają niby probemy - odradzam z wejścia magów wody, bo nie da się bez kodów gry przejść.
Bardzo zbugowana jest też straż świątynna, polecam ją tym który wcześniej jednak jakąś styczność  returningiem mieli.

Paladynem albo łowcą smoków ciężko coś zepsuć:)


Poradników dla nowicjuszy i nie tylko, oraz spostrzerzeń na tej stronce jest kilka, nie ma sensu się powtarzać.
Jedyne w czym mogę jeszcze poradzić - to zobacz tylko jaką wersję masz (v1 czy v2), i skup się na tych poradnikach/przemyśleniach graczy, które odpowiadają twojej wersji. V1 i v2 bardzo się różnią strategią rozgrywki:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rayman.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.wszif.pun.pl