TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2018-07-13 14:43:22

 koczis

Początkujący

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2018-07-13
Posty: 2
Punktów :   
Gildia: Mag Ognia
Ulubiona Broń: Deszcz Ognia i inne fajerwerki

Zbugowany Jarkendar

Otóż gram sobie w Returning i doszedłem do Pustyni Adanosa ale jej nie zrobiłem i postanowiłem zacząć grę od poczatku (ze względu zbyt wysoki poziom trudności i to, że nie udało mi się odblokować wątku zabójców). Wszystko pięknie ładnie, wywaliłem wszyskie savy i zacząłem od 0 tym razem na poziome łatwym (on serio sie robi zbyt łatwy ) no ale już gram.. i doszedłem do Jarkendaru, wchodzę - patrzę. Wszystkie piedestały zamontowane (aktywne), czarni nieśmiertelni strażnicy w kanionie i nie wiem co jeszcze bo tyle sprawdzałem. Robiłem reinstal z instalacją po resecie kompa w innej lokalizacji (ta sama partycja) ale problem nie zniknął.

Jakieś rady jak przywrócić Jarkendar do dziewiczości? Bo z tymi strażnikami to mam troche przewalone teraz..


Tu jest napisane coś o Alchemii.

Offline

 

#2 2018-07-13 18:50:11

 koczis

Początkujący

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2018-07-13
Posty: 2
Punktów :   
Gildia: Mag Ognia
Ulubiona Broń: Deszcz Ognia i inne fajerwerki

Re: Zbugowany Jarkendar

Udało mi się rozwiązać problem. Chodziło o informacje zapisane w savach, usunąłem wszystkie poza ostatnim a z ostatniego wywaliłem plik: ADDONWORLD i jeszcze na wszelki wypadek plik odpowiedzialny za GD. Cofnęło mnie o 2h w rozgrywce - nie wiem czemu, grunt że działa i mogę odkrywać Jarkendar od nowa.

Wcześniej usuwałem dane z rejestru przez CCleanera i Wiersz Poleceń: regedit ale to nic nie dało.


Może komuś się przyda


Tu jest napisane coś o Alchemii.

Offline

 

#3 2018-08-16 23:32:49

Qwertpeja22

Włóczęga

Zarejestrowany: 2018-06-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Zbugowany Jarkendar

A jaki to był plik odpowiedzialny za GD bo mam ten sam problem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.filmy3gp.pun.pl www.cs-frag.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.polacypisces.pun.pl www.fpus.pun.pl