TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2013-04-02 20:40:47

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Zabójcy

Solucja do Gildii Zabójców

Wprowadzenia do gildii zaczyna się podczas następującego zadania:

Zadanie Gallahada:
Jeśli zdecydujemy się wejść do domu z zamkniętymi drzwiami w dzielnicy portowej.Spotkamy w nim mężczyznę który czyta książkę. Zauważamy że on nie jest skłonny do rozmowy.Podczas rozmowy dowiemy się, że nazywa się Gallahad zaczyna nas wyzywać nie chce rozmawiać.Jeśli mimo to będziemy ciągnąć rozmowę dowiemy się, że był szefem Gildii Magów w Khorinis i był doradcą gubernatora.Jednak to się nie podobał sędziemu i ten go skompromitował po czym Larius go wyrzucił z Górnego Miasta.Prosi on nas o rehabilitację i oczyszczenia jego imienia.O obiecuje nam w zamian na pomoc naukę prawdziwej magii.Pomagamy mu i żeby wykonać to zadanie będziemy musieli zdobyć gody wpływowych obywateli.Następnie idziemy do Gerbrandta i pytamy się czy nie udzielił by mu poparcia.Obywatel wysyła nas do Martwej Harpii i daje mieszek, który mamy przekazać pewnej osobie.Czekamy do północy i następnie idziemy do magazynku w gospodzie następnie rozmawiamy ze Nieznajomym.Dajemy mu pieniądze i list oraz mówimy ,że są dla niego od Gerbrandta.Następnie wracamy do obywatela i pytamy się go kim był człowiek z gospody.Mówi nam, że aby się tego dowiedzieć musimy iść do aleiki za dom sędziego o północy.Widzimy walkę pomiędzy nieznajomym i Wambo.Następnie rozmawiamy z zabójcą i przystajemy na jego warunki(inaczej zginiemy).Teraz należymy do gildii.

Do gildii możemy dostać się jeszcze w inny sposób:
Dowiedzieć się o zabójcach możemy od gildii złodzieii.W tym celu rozmawiamy z Ramirezem ale najpierw musimy porozmawiać z Andre na temat zabójców.Następnie rozmawiamy z Gillianem, jednym z muzyków na placu wisielców. Powie nam abyśmy spotkali się z nim w domu na molo niedaleko statku paladynów w porcie.Następnie czekamy jeden dzieć i ponownie rozmawiamy o gildii.

Pierwsze zadanie otrzymujemy tylko jeśli dołączyliśmy dowiedziawszy się o gildii od złodziei.

Kara dla Wambo
Naszym zadaniem jest zabicie strażnika imieniem Wambo.Przebywa on w Górnym mieście patrolując je cały czas.Najlepiej poczekać do późnej nocy i zabić go w ustronnym miejscu

Gaduła:
Zadanie otrzymujemy od Gilliana.Mówi nam abyśmy zabili Luisa.Luis jest obywatelem i przebywa na placu wisielców niedaleko miejsca w którym koncertuje In Extremo .Rozmawiamy z nim i go zabijamy.(najlepiej w nocy i po cichu)

Szantaż Lehmara:
W tym zadaniu musimy zabić lichwiarza Lehmara.Idziemy do niego i ku naszemu zdziwieniu spotykamy starego znajomego.Jest to Blizna magnat ze Starego Obozu który był ochroniarzem Gomeza a teraz jest Lehmara.Czekamy do wieczora i idziemy na przystań w kierunku koszar.Teraz będąc sam na sam z nimi możemy ich zabić.Na początek najlepiej zabić Bliznę a następnie Lehmara.

Błąd Canthara:
W porównaniu do poprzedniego zadania to będzie zabawa.Canthar przebywa na rynku w tym celu rozmawiamy z nim i mówimy że mamy go zabić.Następnie uciekamy w ustronne miejsce(np skrzynie na rynku) i tam zabijamy kupca.
Uwaga od tej pory Halvor już nie będzie od nas skupywał złota ani srebra.

Dług handlarza:
Nigel kupiec przebywający w Martwej Harpii jest winien Gillianowi sporo pieniędzy.To zadanie można wykonać na 2 sposoby.W tym pierwszym go po prostu zabijamy, a w drugim możemy mu pomóc.Nigel prosi nas o odnalezienie bandytów którzy go obrabowali.Bandytów znajdziemy w jaskini niedaleko miasta tam gdzie jest teleporter. Bierzemy złoto kupca następnie on oddaje swoje długi i dodatkowo będzie z nami handlował.

Przyjaciel z lat dziecięcych:
Rudar przebywa na Farmie Onara i pracuje w kuźni Benneta.Trzeba poczekać do nocy a następnie iść do kapliczki na farmie.Następnie zabijamy go i wracamy do Gilliana.

Banda Hansa:
Hans i jego banda znajduje się niedaleko Farmy Onara. Dokładnie w miejscu w którym mieliśmy zabić wilki dla Pepe.Idziemy tam i spotykamy całą gildię zabójców.Następnie rozmawiamy z Gillianem i walczymy z bandą przeciwnika.

Droga zabójcy:
Jako że gildia może mieć tylko jednego mistrza wyzywamy Gilliana na pojedynek i zabijamy.Gdy go zabijemy otrzymamy jego pancerz, miecz Żądło Skorpiona oraz tytuł mistrza gildii.

Offline

 

#2 2013-04-06 13:02:46

Pawel112

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zabójcy

Siema Dlaczego Jak Ja idę do tego Gallahada czy jakoś tak to prowadzę z nim rozmowę to po chwili ta rozmową  się wyłącza jest jeszcze jeden dialog potem "W czym Problem" bezi się go pyta potem mi się rozmowa wyłącza i nic nie ma  żadnych dialogów już nowych. A u lorda andre nie mam żadnych misji z zabójcami a w gildi złodzieji nic mi nie mówią o zabójcach o co chodzi xD?

Offline

 

#3 2013-04-06 13:08:46

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Wczytaj grę i spróbuj jeszcze raz czasami tak się zdarza, że nie chce gadać.Ewentualnie sprawdź wpis w dzienniku i pogadaj z wpływowymi obywatelami.

Offline

 

#4 2013-04-06 13:28:26

Pawel112

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zabójcy

Dalej Nie mam tego dialogu u Gallahada a jak sie dowiedzieć od londra andre o tych zabójcach?

Offline

 

#5 2013-04-06 13:37:35

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Spróbuj łatwiejszy sposób na dołączenie do straży z G2 ten o zabiciu gildii złodziei lub pogadaj z Ramirezem.

Offline

 

#6 2013-04-06 14:11:38

Pawel112

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zabójcy

Dobra Już Zabiłem Tych Złodzieji ale nie pamiętam dokładnie już potem trzeba iść do andre i dołączyć do straży czy z kimś pogadać jescze?

Offline

 

#7 2013-04-06 14:30:35

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Trzeba pogadać z Asmalem,Gillianem (ma 2 imiona)

Offline

 

#8 2013-04-06 15:43:49

Pawel112

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zabójcy

I Dalej Mam problem ide do tego Gilliana i nie mam tam żadnego dialogu chyba że to możliwe przez to że jestem paladynem w 3 rozdziale może to o to chodzi ?

Offline

 

#9 2013-04-06 16:04:19

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

W 3 rozdziale oczywiście gildia cię zdradza jakie masz zamiary, do nowych gildii trzeba dołączać w 1 rozdziale.Więc jak będziesz sobie kiedyś jeszcze raz przechodził to nie zapomnij aby w 1 rozdziale podołączać do gildii.

Offline

 

#10 2013-04-06 16:38:15

Pawel112

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-04-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: Zabójcy

a żeby dowiedzieć się o tych zabójstwach w mieście jest konieczne żeby wstąpić do straży czy można do najemników bo gram od nowa i i jestem w gildi złodziei a u londra andre nie mam dialogów o zabójstwach co trzeba zrobić:P?

Offline

 

#11 2013-04-06 16:51:04

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Trzeba pomóc Gallahadowi to jest najprostszy sposób.

Offline

 

#12 2013-06-19 16:01:05

Asmael

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-06-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zabójcy

Zabiłem wszystkich w gildi złodzieji(przywoływanie ich nic nie da).Potem z misją u Gerbrandta spóźniłem się na spotkanie z tym tajemniczym typem(nie wiedziałem że to możliwe grałem już w tego moda raz,a jednak)
Moje pytanie jakie są kody na te postacie związane z asmaelem jeśli ktoś wie lub jest skory dać edit_focus i sprawdzić (bo jestem trochę dalej za tym etapem gry nie mam sejvów a chciałbym nadal być zabójcą).Dokładnie pytam o kody na przywołanie postaci Asmaela,również jeśli są osobne jego postaci jako tajemniczego człowieka itp).No chyba że mi napiszecie że jest inna droga w co wątpie bo u gerbrandta jestem spalony i droga z gildią złodzieji też spalona.

Offline

 

#13 2013-07-07 12:08:31

Kerth13

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zabójcy

Jestem nowy w tym modzie więc proszę o wyrozumiałość Gdzie dokładnie jest ten Gallahad? Tam gdzie jest kryjówka zabójców?

Offline

 

#14 2013-07-08 13:09:02

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Gallahad jest w porcie w chacie która ma drzwi za domem Mattea

Offline

 

#15 2013-07-10 20:21:13

Kerth13

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zabójcy

Dzięki
Ale mam następujący problem... Pierwszą swoją postacią przechodziłem returninga tak do drugiego rozdziału i wszedłem w poczet zabójców pierwszym sposobem, ale pierwsza postać mi się znudziła więc postanowiłem stworzyć inną i tym samym sposobem dojść do zabójców lecz kiedy ide do martwej harpii przespać się do północy to nie ma w magazynie nieznajomego co mnie dziwi gdyż jak grałem pierwszą postacią to robiłem to samo i tajemniczy gostek tam był (o północy) - Jakieś sugestie czemu go tam nie ma ?

Ostatnio edytowany przez Kerth13 (2013-07-12 20:45:38)

Offline

 

#16 2013-08-19 14:23:16

Jao

Myśliwy

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zabójcy

Ten bug często się zdarza. Najlepiej zapisz w gspodzie i potem prześpij się do północy. Ewentualnie przejdź się w stronę miasta to go możesz spotkać po drodze. Jeśli go nie spotkasz to wróc do gospody i on tam pewnie będzie. Jak nie to wczytaj grę.

Offline

 

#17 2013-08-20 13:59:47

Ward

Władca Forum

Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 72
Punktów :   

Re: Zabójcy

Musisz iść tam w pierwszą noc od otrzymania zadania od Gerbrandta inaczej Nieznajomego tam nie spotkasz już nigdy.

Offline

 

#18 2013-08-20 23:31:37

Aceaelus Thorne

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-05-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zabójcy

Od razu po otrzymania zadania idź w stronę farmy Onara i prześpij się w chatce tego kupca. Następnie pobiegnij w stronę gospody, Orlan cię zaczepi i powie że ktoś czeka na ciebie na górze. Wtedy idziesz na górę i Nieznajomy powinien tam być. W każdym razie mi tak działa.

Offline

 

#19 2013-08-31 15:27:37

Risen

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zabójcy

Asmael napisał:

Zabiłem wszystkich w gildi złodzieji(przywoływanie ich nic nie da).Potem z misją u Gerbrandta spóźniłem się na spotkanie z tym tajemniczym typem(nie wiedziałem że to możliwe grałem już w tego moda raz,a jednak)
Moje pytanie jakie są kody na te postacie związane z asmaelem jeśli ktoś wie lub jest skory dać edit_focus i sprawdzić (bo jestem trochę dalej za tym etapem gry nie mam sejvów a chciałbym nadal być zabójcą).Dokładnie pytam o kody na przywołanie postaci Asmaela,również jeśli są osobne jego postaci jako tajemniczego człowieka itp).No chyba że mi napiszecie że jest inna droga w co wątpie bo u gerbrandta jestem spalony i droga z gildią złodzieji też spalona.

Mam podobny problem , może ktoś wie jaki jest kod na Asmala ?
Gerbrand zjebany , a od andre za chuja sie nie dowiem bo jestem Nekromantą ...

Ostatnio edytowany przez Risen (2013-08-31 15:27:56)

Offline

 

#20 2013-08-31 15:46:01

Jao

Myśliwy

Zarejestrowany: 2013-08-07
Posty: 87
Punktów :   

Re: Zabójcy

Asmal i Gilian to ta sama osoba. Nie możesz mieć opcji dot. gildii zabójców jak zawaiłeś zadanie Gerbrandta.

Offline

 

#21 2013-08-31 17:03:41

Risen

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-08-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zabójcy

No to nic trzeba grać dalej pare questów mnie nie zbawi .

Offline

 

#22 2013-10-27 19:09:36

Krotok

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-10-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zabójcy

Właściwie to mam problem

Polega na tym że nie wiem gdzie szukać Asmala po wykonaniu zadania {gaduła}

Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź

Offline

 

#23 2014-02-06 11:39:44

Majorek

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Zabójcy

I kolejny problem. Jestem strażnikiem i dostałem od Andre misję z gildią zabójców. Zadanie od Gerbranta wykonałem podręcznikowo, czyli ten sposób odpadł. Dowiedziałem się o Asmalu od Ramireza. Pogadałem z Gilianem i kazał mi pojawić się dokładnie o północy w domku na plaży. Prewencyjnie przeszukałem wszystkie plaże w okolicy i została mi chatka w miejscu, gdzie normalnie leżała bryłka rudy obok statku paladynów, czyli na molo zaraz po prawej stronie, gdy idzie się na Esmeraldę. Pojawiłem się tam dokładnie o północy. Pusto. Poczekałem jeszcze jeden dzień i pojawiłem się ponownie. Znowu nic. Bug, czy coś zjebałem?

Offline

 

#24 2014-03-02 17:57:57

CienBezi

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-12
Posty: 63
Punktów :   11 

Re: Zabójcy

Nie ma go tam bo może nie przyszedles odrazu o polnocy jak ci kazal Gerbrandt a pozatym musisz o północy do Orlana zagadac

Offline

 

#25 2014-04-02 18:28:13

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Zabójcy

Nie lubię się chwalić, ale cóż...

Został mi ostatni quest z gildią zabójców z bandą Hansa, resztę questów jak najlepiej zrobić, gdzie zbugować, jak pokonać chętnie podam na priv:D. Jedyny to ten Rukar czy jak mu tam sprawił mi problem, ale jak go zbugowałem to z łuku bez problemu .

Ostatnio edytowany przez .Sunwell (2014-04-02 18:28:41)


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rayman.pun.pl www.majowie.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl