TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2015-12-18 20:00:28

Bezimienne D

Włóczęga

Zarejestrowany: 2015-04-30
Posty: 18
Punktów :   

rozwój postaci

Zabawę z modem zacząłem już pół roku temu, ale potem zrobiłem sobie długą przerwę. Teraz, gdy wróciłem nie chciało mu się wczytywać starych save-ów, więc rozpocząłem grę od nowa jako strażnik świątynny. Mam obecnie 13lv (zaraz 14) i szykuję się na wyprawę do Jarkendaru. Niestety nie mam obeznania z tym modem i nie jestem pewny czy dobrze rozwijam postać.
1.Mam 31% w walce bronią 2h. Czy jest jakiś sposób by ją rozwinąć? Tabliczek jeszcze nie czytałem, ale chyba niedługo zacznę. Czy mam w nadal inwestować w 2h, mimo że kosztuje mnie to już 2 PN za 1%?
2.Podobne pytanie mam o siłę. Zainwestowałem w nią do 34 PN. Następnie trochę zwiększyłem na pozostałe sposoby. Obecnie mam jej bez uzbrojenia 57. Mikstur siły jeszcze nie robiłem.
3.Czy istnieje jakaś dobra broń 2h do 65 pkt siły, która jest do zdobycia w khorinis?
4.Kiedy mam się udać do Jarkendaru? Czy uda mi się w khorinis wbić wyższy poziom niż 14?
5.Co ze zręcznością potrzebną do złodziejskich zadać? Inwestować w nią, czy rozwijać na inne sposoby?

Offline

 

#2 2015-12-20 09:57:15

Cooba

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-12-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: rozwój postaci

1. Rozwin walke 2h conajmniej do 50 % i dopiero zacznij tabliczki, ksiazki.
2. W sile laduj na golasa do 80-90 pkt. Pozniej potki i tabliczki.
3. Nie. Na jakendar wystarczy dobra bron 1h i 30% walki 1h. 2h zaczyna sie oplacac od 3 rozdzialu, Uriziel, smocza zguba czy szpon beliara. W GD jest w grobowcu z amuletem angara kosa 2h gniew nazgula 120dmg 60 sila ale lepiej zdobyc Nomanda wykradajac go z krypty za farma onara  1h 125dmg 80 sila. Przed jarkendarem warto juz miec rune glos straznika i bijesz nia wszystko czego nie dasz rady mieczem.
4. Na latwym mialem 17 lvl. Wejdz do jarkendaru wybij co sie da. Wyzbieraj jagody, wroc do khorinis wybij reszte potworow ktore nie wybiles i z powrotem do jarkendaru wybic reszte.
5. Najpierw sila. Zrecznosc tak do 60 pozniej tabliczki, w GD znalazlem chyba 6 eliksirow + 3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nidapinczow.pun.pl www.rayman.pun.pl www.wszif.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.majowie.pun.pl