TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Mikstura/cokolwiek na zwiększenie wytrzymałości

#1 2015-12-25 14:50:07

rimean

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-12-24
Posty: 1
Punktów :   

Mikstura/cokolwiek na zwiększenie wytrzymałości

Tak wiem że to w pewien sposób spojlerowanie gry, ale prosłbym o pomoc, a dokładniej o informacje w którym rozdziale i gdzie mogę zdobyć przepis na miksturę TRWALE zwiększającą wytrzymałość (albo cokolwiek innego, nie licząc kamiennych tabliczek), jakich składników potrzebuję (najlepiej jeszcze gdzie występują) i o ile to coś zwiększa wytrzymałość. Tak wiem że returning ma klimat w postaci swojego poziomu trudności, braku poradników itd, jednak bardzo mi zależy na tej informacji, ponieważ jako nekromanta wybrałem kostur jednoręczny, a zżera on chyba z 3-4 razy więcej wytrzymałości niż np. taki miecz. Niestety nie potrafiłem żadnych informacji o takiej miksturze znaleźć, po poszukiwaniach w google.

KRÓTSZA WERSJA: Gdzie zdobędę przepis na miksturę stale zwiększającą wytrzymałość i jakich potrzeba składników?

Offline

 

#2 2015-12-31 10:47:40

Cooba

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-12-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mikstura/cokolwiek na zwiększenie wytrzymałości

Sa dwie. Ma je chyba Sagitta od II rozdziału, jeden z trolich serc oraz drugi z trollestu - trolowego ziela. Nie wiem na jakim patchu grasz, ale na najnowszym 1.3.2 PL na "normalu" wytrzymałosc sie pieknie i szybciutko regeneruje a na b. łatwym jest wyłaczona.

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » Mikstura/cokolwiek na zwiększenie wytrzymałości

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.majowie.pun.pl www.wszif.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.rayman.pun.pl