TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#1 2016-03-16 16:25:59

anderson

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-03-12
Posty: 15
Punktów :   

Smok Ozywieniec i Sniący

Smok ozywieniec to sniący?

Offline

 

#2 2016-03-18 14:59:02

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

a skąd:) to dwa różne stworki

Offline

 

#3 2016-03-19 12:15:36

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Kiedyś czytałem takie spekulacje, po rozmowie beziego ze smokiem można było dużo wywnioskować, ale nie sądzę aby twórcy to mieli na myśli .

Offline

 

#4 2016-03-21 14:32:58

amigodiamantes

Wojownik

Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 177
Punktów :   14 

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Śniący to był koksu w porównaniu z tym smokiem. Jak w g1 pizdnął tym swoim palącym czarem, to nie dość że katatonia i żadnego ruchu, to jeszcze pół hp spadało. Jak pajęczar szybko poprawił, to nie pozostawało nic innego, jak niepucołowatym policzkiem beziego zbadać aktuaną równość gruntu. Nie mówiąc o obstawie (kalom, strażnicy świątynni, demony), przy której te orki ożywieńce to śmiech na sali, bo te ostatnie w ogóle nie dropią jeśli blisko ich wyjść się nie będziemy kręcić...
A smok? na parę hitów miecza czy czaru spada, nie mówiąc już o tym, że jeden zwój armia ciemności, który gdzieś na irdorath się wala, i nawet raz nie dostaniemy czarem.

Po co taki dzik miałby się przemieniać w jakiegoś lewego smokusia? Jak dla mnie ten smok to niewolnik-padawan jakiegoś sługi Śniącego

Offline

 

#5 2016-03-26 14:11:10

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Podzielam kolegę, co prawda Czarny Mag był wyznawcą Śniącego, mówi, że ''to już odległa przeszłość, Pan otworzył mi oczy, nikt nas już nie powstrzyma. Mój Pan ukazał mi sposób postępowania z Wami, niewiernymi''. Wątpię, aby tak było, skoro mówił, że to już odległa przeszłość. Czyli ten smok to jest coś innego, nie wiem, może jest jakiś związek pomiędzy nimi ale nieeee. A czarmy mag porzucił wiarę w Śniącego i stał się sługą smoka ożywieńca, który tylko wykorzystał resztę bractwa dla poszukiwaczy (bo Śniący ich tylko ''zaczarował'').

Taka jest moja teoria, nawet Xardas mówi na początku, że Śniący przywołał potężną armię zła, na której czele stały smoki. Przeczyło by to samo sobie, że Śniący to smok ożywieniec xd


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#6 2016-03-29 16:54:22

Hermit

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-03-29
Posty: 22
Punktów :   

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Smok ożywienie nie jest przypadkiem bestią z opowiadań Vatrasa

Offline

 

#7 2016-03-29 17:07:49

 Wojciech

Mod-Team

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 313
Punktów :   25 
WWW

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

To Śniący, ''a człowiek pokonał bestie, która wróciła do królestwa Beliara'' ;x


http://i58.tinypic.com/oarztf.jpg

Offline

 

#8 2016-03-29 18:03:08

Hermit

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-03-29
Posty: 22
Punktów :   

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Ja sądzę że  bestia wygnana (Smok ponieważ zaświaty należą do Beliara).
Śniącego przyzwali orkowie więc to raczej nie on i z nim była inna legenda ,że przyjdzie św. Nieprzyjaciel (Bezio).
Mnie się zdaję że to był test czy Bezio jest wybrańcem Innosa. Dodatkowo Vatras wspomina:
Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi.   
Tu pwenie chodzi o oko oraz bestia wróciła na wezwanie Śniącego. Dodatkowo obaj nie posiadają imienia(Śniący = Krushak).
Na końcu gry jest film gdzie Xardas mówi że człowiek pokonał bestie która wróciła do królestwa Beliara. Następnie Beziego oraz Smoka łączą jakieś więzi nie ważne jaką drogę wybrał, albo są podobni albo są swoimi przeciwieństwami jak Beliar
i Innos.

Offline

 

#9 2016-03-29 18:05:34

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Hermit napisał:

Ja sądzę że  bestia wygnana (Smok ponieważ zaświaty należą do Beliara).
Śniącego przyzwali orkowie więc to raczej nie on i z nim była inna legenda ,że przyjdzie św. Nieprzyjaciel (Bezio).
Mnie się zdaję że to był test czy Bezio jest wybrańcem Innosa. Dodatkowo Vatras wspomina:
Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi.   
Tu pwenie chodzi o oko oraz bestia wróciła na wezwanie Śniącego. Dodatkowo obaj nie posiadają imienia(Śniący = Krushak).
Na końcu gry jest film gdzie Xardas mówi że człowiek pokonał bestie która wróciła do królestwa Beliara. Następnie Beziego oraz Smoka łączą jakieś więzi nie ważne jaką drogę wybrał, albo są podobni albo są swoimi przeciwieństwami jak Beliar
i Innos.

Dobrze prawisz

Offline

 

#10 2016-03-29 18:46:28

Hermit

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-03-29
Posty: 22
Punktów :   

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Dodatkowo Smok był na dworze Irdorath który został ukryty przez Beliara. Tą inforamcje dostajemy od Pyrokara gdy mówi o "krucjatach". Sądzę więc że Śniący nie przywołał Smoka Ożywieńca tylko Świątynię która była ukryta.
Dodatkowo Ciekawą bronią jest Szpon Beliara która też może występować w opowiadaniu Vatrasa jako moc  drugiej bestii.

Offline

 

#11 2016-07-21 21:17:32

Kosiarz213

Troll

Skąd: masz gothicka ?
Zarejestrowany: 2016-07-21
Posty: 5
Punktów :   
Gildia: Starszty Zakon Palladynów
Ulubiona Broń: Święte Ostrze Zguby

Re: Smok Ozywieniec i Sniący

Dokładnie !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polacypisces.pun.pl www.filmy3gp.pun.pl www.immn.pun.pl www.fpus.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl