TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#126 2016-08-29 20:07:50

paulpolska

Mieszczanin

Zarejestrowany: 2015-03-23
Posty: 32
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

marceliono napisał:

Witam
Wykonałem zadanie dla bala oruna. Mam status członka bractwa ale straznik wejscia do hagena nie pozwala mi wejsc. to oznacza ze musze wpierw wykonac wszystkie misje dla guru ?? (narazie wykonalem 2 na 4)
i tu pojawia sie moj drugi problem, co mam zrobic zeby dostac zadanie z eliksirem od baala tyona ??
(pomijając fakt ze zabiłem dextera a vatras nie mowi mi nic ze nie moge zostac czlonkiem kregu ale rozumiem ze to jest scisle powiązane z odzyskaniem ornamentu od hagena, zgadza sie?? )

To jest trochę zbugowane. Wystarczy, że wykonasz zadanie jednego Baala i potem jak chcesz zostać SŚ to wystarczy wykonać misję z Młotem Tarakota no tak to działa w 1.3.1 bynajmniej. Niestety nie podziała to chyba jak chcesz zostać Baalem bo wtedy trzeba mieć misję Namiba skończoną (trzeci Baal a misję trzeba po kolei), ale różne wersje gry to różne wersje ukończenia tych zadań.

Offline

 

#127 2016-08-30 22:51:03

marceliono

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-08-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

kujon333 napisał:

Musisz zostać strażnikiem albo guru alby Ci Orun pomógł z dostępem do Hagena. Baal Tyon daje zadanie z miksturą też jak zostaniemy guru/SŚ. Do wodnego Kręgu aby dołączyć trzeba zabrać ornamenty, wykonać zadanie zaginieni ludzie (zabić Dextera, przeczytać rozkazy) i chyba też wsadzić Fernando do paki.

czyli zostało mi wsadzenie fernando do paki. ornamentu nie moge zlozyc bo ostatni fragment ma hagen a ja nie moge do niego wejsc, wykonalem z godmode na probe znalezenie mlota (oczywiscie nie zapisalem, chce przejsc bez kodow) ale jeszccze musze miec wpierw 50sily zeby wogole mnie przyjeli w poczet straznikow swiattynnych. czyli zeby wogole wyruszyc z khoniris i zostac przyjetym do wodnego kregu musze pokonac 5 golemow i jednego bosa? (+ pare pelzaczy) goddamit, to ktory poziom sie ma przy wyjsciu do jakerdaru ?
cholernie trudna jest droga bractwa w takim razie, autora troche ponioslo. caly czas gra trzyma az tak wysoki poziom ? czy pozniej juz idzie z gorki? 

dzieki za opowiedzi i pozdrawiam

paulpolska napisał:

marceliono napisał:

Witam
Wykonałem zadanie dla bala oruna. Mam status członka bractwa ale straznik wejscia do hagena nie pozwala mi wejsc. to oznacza ze musze wpierw wykonac wszystkie misje dla guru ?? (narazie wykonalem 2 na 4)
i tu pojawia sie moj drugi problem, co mam zrobic zeby dostac zadanie z eliksirem od baala tyona ??
(pomijając fakt ze zabiłem dextera a vatras nie mowi mi nic ze nie moge zostac czlonkiem kregu ale rozumiem ze to jest scisle powiązane z odzyskaniem ornamentu od hagena, zgadza sie?? )

To jest trochę zbugowane. Wystarczy, że wykonasz zadanie jednego Baala i potem jak chcesz zostać SŚ to wystarczy wykonać misję z Młotem Tarakota no tak to działa w 1.3.1 bynajmniej. Niestety nie podziała to chyba jak chcesz zostać Baalem bo wtedy trzeba mieć misję Namiba skończoną (trzeci Baal a misję trzeba po kolei), ale różne wersje gry to różne wersje ukończenia tych zadań.

masz jakiegos knyfa na zdobycie mlota ? mam dopiero 8 poziom wiec nawet nie mam szans z jaszczurem (chyba ze bede uzywal swoich knyfow ale nudne jest walenie jednego jaszczura przez minute do trzech zeby wogole umarl) ?
i ponownie spytam czy gra caly czas ma taki wysoki poziom dla straznika czy idzie potem z gorki ? bo jezeli tak to chyba zaczne od nowa (mimo ze juz 7godzin na ta postac poswiecilem) mam ochote sobie na spokojnie pograc a nie na kazdym doslownie kroku kombinowac i uzywac swoich knyfow doslownie na kazdym kroku.
w ramach scislosci, gram na poziomie latwym, najwyzej zaczne sobie na jeszcze latwiejszym. za stary juz jestem zeby sie tak denerwowac przy grze poprostu chce na spokojnie przejsc jeszcze raz gothica z paroma nowymi misjami ;p

pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Ostatnio edytowany przez marceliono (2016-08-30 22:58:30)

Offline

 

#128 2016-08-31 09:12:46

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

czyli zostało mi wsadzenie fernando do paki. ornamentu nie moge zlozyc bo ostatni fragment ma hagen a ja nie moge do niego wejsc, wykonalem z godmode na probe znalezenie mlota (oczywiscie nie zapisalem, chce przejsc bez kodow) ale jeszccze musze miec wpierw 50sily zeby wogole mnie przyjeli w poczet straznikow swiattynnych. czyli zeby wogole wyruszyc z khoniris i zostac przyjetym do wodnego kregu musze pokonac 5 golemow i jednego bosa? (+ pare pelzaczy) goddamit, to ktory poziom sie ma przy wyjsciu do jakerdaru ?
cholernie trudna jest droga bractwa w takim razie, autora troche ponioslo. caly czas gra trzyma az tak wysoki poziom ? czy pozniej juz idzie z gorki? 

dzieki za opowiedzi i pozdrawiam

Ornament ma chyba Lothar

Offline

 

#129 2016-10-03 16:47:24

superkc

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-09-30
Posty: 15
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

jak zdobyć głos strażnika

Offline

 

#130 2016-10-03 20:12:09

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

Jakoś co rozdział się dostaje kolejne runy strażników.

Offline

 

#131 2016-10-04 14:48:35

superkc

Włóczęga

Zarejestrowany: 2016-09-30
Posty: 15
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

kujon333 napisał:

Jakoś co rozdział się dostaje kolejne runy strażników.

od kogo? bo jestem strażnikiem bractwa

Offline

 

#132 2016-10-04 18:12:59

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

od Gor na Tota czy tam Totha

Offline

 

#133 2016-10-05 11:49:31

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Bractwo Śniącego

superkc napisał:

jak zdobyć głos strażnika

Głos Strażnika na patchu 1.3.1 masz od 4 rozdziału

Offline

 

#134 2016-10-14 10:58:08

szoldrus

Początkujący

Zarejestrowany: 2016-09-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

Jakie runy posiada Guru?

Offline

 

#135 2016-10-14 12:17:51

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

1 krąg - Sen, Włócznia Śniącego
2 krąg - Pięśc Wichru, Telekineza
3 krąg - Strach, Niepamięć
4 krąg - Korzeń, Przyzwanie Bagiennego Golema
5 krąg - Odór śmierci, Kontrola
6 krąg - Wir
Chyba tak to wygląda

Offline

 

#136 2017-09-26 13:49:52

Rex Gandi

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Bractwo Śniącego

Witam,
Gram pierwszy raz w returna na poziomie trudnym. Mam kosmiczny problem. Nie mogę kupić tej średniej zbroi strażnika świątynnego. Jestem w 3 rozdziale. ktoś ma jakieś pomysły dlaczego tak jest? Dodam tylko że nie zrobiłem misji z Fortuno oraz nie zdobyłem receptury Cor Kaloma,ponieważ ta misja jest niewykonalna z postacią jaka obecnie posiadam. Czy to ma znaczenie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszif.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.naszaf.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.majowie.pun.pl