#1 2017-03-11 13:33:13

TheAlin1213

Początkujący

Punktów :   

Tworzenie run i misja dla Gallahada

Cześć.

Gram Magiem Ognia i mam problem z nauką czarów. Parlan w 2 rozdziale może mnie nauczyć kuli ognia, jednak nie jestem w stanie jej wytworzyć, bo nie mam odpowiedniego skilla (wymagany jest poziom 20). Nie jestem jednak w stanie do takiego poziomu dobić, gdyż jedyną runą, jaką mogę stworzyć, jest ognisty pocisk, który nie zwiększa skilla. Nikt inny niczego nowego nie uczy. I może bym uznał, że jest to wczesny etap i nie mogę się nauczyć wielu run, gdyby nie drugi problem. Mianowicie nie jestem w stanie dostać listu polecającego dla Gallahada od Gerbranda. Po prostu jedyną opcją dialogową jest "koniec". Nie da się również dostać do gildii kupieckiej. Sądzę, że po dołączeniu do jakiejś gildii, zamykają się nam opcje dialogowe. Dałoby się chwilowo zmienić gildię za pomocą konsoli, jednak z niejasnych powodów, twórcy praktycznie zablokowali możliwość swobodnego korzystanie z niej.

Wie ktoś, jak rozwiązać te problemy? Z tworzeniem run i z misją dla Gallahada?

#2 2017-03-12 13:18:48

kujon333

Myśliwy

Punktów :   

Re: Tworzenie run i misja dla Gallahada

Gerbrandtowi może źle odpowiedziałeś. W returningu "jedynce" trzeba było wybrać właściwą odpowiedź.

Stopka forum

RSS