TheReturning - Oficjalny poradnik

Porady do modyfikacji TheReturning


#101 2017-04-20 00:13:31

dudek666

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-03-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Opiekunowie

adasiek napisał:

Witam. Mam problem  Jestem w 5 rozdziale a dopiero teraz zabrałem się do robienia zadań od opiekunów. Nie bez powodu, poprostu nie wiedziałem jak zabrać książkę pod klasztorem więc poczekałem na to aż Pyrokar mi pozwoli tam wejśc. No ale dobra wziąłem książkę poszedłem do kolejnego opiekuna, a ten każe mi się nauczyc języka Demonów od Xardasa. Problem jest w tym, że Xardasa już nie ma na wyspie.  Ten nekromanta który miałby mnie nauczyc języka, nie chce ze mną rozmawaic, tylko mnie atakuje.
Próbowałem Przywołac Xardasa kodami ale nie działa. Próbowałem też zmienic rozdział gry ale to też nie działa 
Co mam zrobic, proszę o pomoc

Za ta piramita tam gdzie  magow wody jest gora za nia jest wielka gora na polowie gory f8 na bmarvin daj k kilka razy i bendziesz mial tam saturasa xardasa i tych co zaginieli i mozna normalnie z nimi gadac

Offline

 

#102 2017-04-20 10:46:04

kujon333

Myśliwy

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 71
Punktów :   

Re: Opiekunowie

Ehh... Rozwiązanie problemu z użyciem f8... serio?

Trzeba iść do GD do Kreola (Wieża Mgieł). Opcji dialogowej, żeby nauczył nas języka demonów pewnie nie będzie miał - Xardas nas do niego wysyłał. Można go zabić. Powinien mieć książkę do nauki języka demonów - chociaż podobno w różnych wersjach różnie bywa.

Offline

 

#103 2017-04-23 10:15:16

 Pawlak .

Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe

10226869
Skąd: BWA
Zarejestrowany: 2014-01-03
Posty: 342
Punktów :   21 
Gildia: Nekromanta
Ulubiona Broń: Wrzask Berserkera

Re: Opiekunowie

kujon333 napisał:

Ehh... Rozwiązanie problemu z użyciem f8... serio?

Trzeba iść do GD do Kreola (Wieża Mgieł). Opcji dialogowej, żeby nauczył nas języka demonów pewnie nie będzie miał - Xardas nas do niego wysyłał. Można go zabić. Powinien mieć książkę do nauki języka demonów - chociaż podobno w różnych wersjach różnie bywa.

Na Patchu 1.3.1 jak i 1.3.2 Kerol tejże księgi nie posiada nie pamiętam jak jest na 1.2, więc opcja z f8 kolegi wyżej jest bardzo dobrą opcją

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xfenix.pun.pl www.metin2prywatnie.pun.pl www.narutoshippuuden99.pun.pl www.komputerdlazielonych.pun.pl www.pggdamibm.pun.pl